<p>
</p>
استخدام برنامه نویس اندروید

اندروید کاری برای خودت

اندروید کاری برای خودت!

استخدام برنامه نویس اندروید : اگر خیلی باهوش و جاه طلب هستید به نظر من این ایده از همه بهتر است. به استخدام خود در بیایید.
می توانید اپلیکیشن جامعی تهیه نموده ، با صاحب مشاغل و حرفه های مختلف مذاکره نموده و در ازای معرفی مشتری مبلغی را به عنوان پورسانت مطالبه کنید.
برای کسب مشتری باید اَپ خود را تبلیغ نمایید. در کجا ؟ در مارکت ها ، نمایشگاه ها ، سایت ها ، نصب مستقیم برای افراد مخاطب ، تبلیغات تیزری ، بنری و تراکت و…
مشهورترین نوع این روش کسب درآمد را اپلیکشن اسنپ انجام می دهد که تقریبا همه با آن آشنا هستیم. اپلیکشن هایی مثل اسنپ ، اسنپ فود ، مامان پز ، آچار و… از این نوعند.
به نظر من این کار پتانسیل بالایی برای کسب درآمد دارد اما رقابت در آن نسبتا سخت است. با گذشت چند سال از ورود گوشی های هوشمند به زندگی ما بسیاری از کسب و کارها اشباع شده اند. برای موفقیت سریع تر باید ایده بکرتر و جدیدتر داشته باشید.

 آموزش برنامه سازی اندروید

اگر حوصله معلمی و فن بیان خوبی دارید آموزش برنامه نویسی اندروید استودیو را از دست ندهید. تدریس خصوصی در منزل و آموزشگاه ها و … می تواند درآمد پاره وقت خوبی باشد.
برای جذب هنرآموز می توانید توانایی های خود را در سایت ها ، فروم ها ، کانال ها و فضاهای مجازی معرفی نمایید.

به یک برنامه نویس اندروید جهت همکاری نیازمندیم

کسب درآمد از اندروید با کار برای دیگران

اندرویدبلاگ

آموزش برنامه سازی اندرویداستخدام برنامه نویس اندرویداستخدام برنامه نویس اندروید با حقوق بالااستخدام برنامه نویس اندروید دورکاریاستخدام برنامه نویس اندروید مبتدیبرنامه نویس اندروید استخدامبرنامه نویسی در اندروید

امکان ارسال نظر وجود ندارد!