سئو در تهران | سئو سایت در تهران | سئو گوگل در تهران | سئوی سایت در تهران | سئوی گوگل در تهران

سئو در تهران

سئو چیست :

بهينه سازي سايت براي موتور هاي جستجو به منظور کسب رتبه بالاتر در صفحه نتايج آن ، اين تعريفي جامع و البته ساده و روان از سئو ميباشد.سئو SEO مخفف و برگرفته از عبارت Search Engine Optimization ميباشد که ترجمه ماشيني ان ميشود بهينه سازي موتور جستجو ولي معني درست تر اين کلمه بهينه سازي سايت براي موتور جستجو ميباشد.
کلمه SEO تلفظ درست سئو ميباشد.به نحوي ميشه گفت که به هر نوع فعاليت و اقدامي که به صورت مستقيم و توسط شما يا سئوکارتون براي بالا بردن رتبه سايت در موتوري هاي جستجوگر مانند گوگل، بينگ و ياهو و ساير موتورهاي جستجوگر صورت مي گيرد سئو و بهينه سازي گفته مي شود.
سئو (بهينه سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور هاي جستجو با روش هاي غير اخلاقي نيست. آن ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه بندي بالا، ايجاد شده اند.
سئو را مي توان مجموعه اي از روش ها براي تغيير استراتژيک وب سايت ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي پردازد.

hardy seo
hardy seo

هدف از سئو چیست :

هدف از seo?
بطور کلي اهداف سئو را مي توان بصورت زير خلاصه نمود:

  • در بازديد وب سايت تاثير بسزايي دارد.
  • باعث ايجاد برند مي شود.
  • باعث افزايش ترافيک سايت خواهد شد.
  • باعث شده وب سايت در صفحه نتايج موتور جستجو از رتبه بهتري برخوردار شد.
  • باعث افزايش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترين ابزار براي تبليغات است.

هدف از سئو  کردن يک وب سايت اين است که بتوان محل بالا در نتايج جستجو را به يک وب سايت داد و کلمات کليدي در يک وب سايت را بهبود بخشيد.سئو سايت داراي مزيت هاي  زيادي براي کاربراني که عبارتي را جستجو مي کنند و هم براي موتور هاي جستجو  دارد به اين صورت که براي کاربران نتايج نزديک تري به کلمه پرس جو شده ي آنها نشان مي دهد و کاربران به موتور جستجو بيشتر اعتماد ميکنند.بهينه سازي يک سايت از نظر سئو باعث مي شود افرادي که به دنبال محتوا ، محصول يا خدمات شما هستند از طريق موتورهاي جستجو مانند گوگل ، بينگ و ياهو به سايت شما هدايت شوند. و با توجه به اينکه اين ترافيک و بازديدکنندگان از طريق جستجوي کلمات کليدي مرتبط با کسب و کار شما به سايت شما مراجعه کرده اند ، امکان جذب و تبديل بازديدکنندگان به مشتري بسيار بالا است.
فرض کنيد که يک وب سايت محصولاتي و يا خدماتي  را بفروش مي‌رساند، براي اين وب سايت رسيدن به رتبه يک نتايج جستجو بسيار ارزشمند است. براي مثال کلمه کليدي “سئو” بيش از ? ميليون جستجوي گوگل را در ماه به خود اختصاص مي‌دهد، اين يعني در جايگاه اول، ???? درصد کاربراني که اين کلمه را در گوگل جستجو مي کنند را به خود اختصاص مي‌دهد. از فوايد سئو مي توان به افزايش ترافيک ورودي وب سايت، افزايش فروش محصولات يک سايت، برند سازي و افزايش اعتبار سايت و … اشاره کرد.

چرا باید سایتمان را سئو کنیم؟

کاربران اينترنت، معمولا به صورت مستقيم وارد صفحات سايت نمي‌شوند و از نتايج صفحه اول موتورهاي جستجو استفاده مي‌کنند. کاربران به ندرت به صفحه دوم و صفحات بعدي مراجعه مي‌کنند. هر چقدر رتبه سايت در نتايج موتورهاي جستجو، پايين‌تر باشد، احتمال کليلک کردن بيشتر مي‌شود و ترافيک بيشتري براي سايت به ارمغان مي‌آورد.
با نگاهي کلي‌تر؛ سئو، روشي براي هر چه بهتر استفاده شدن و بهتر ديده شدن يک سايت است. وقتي اين اتفاق بيافتد، گوگل و ديگر موتورهاي جستجو، به سايت شما ارزش بيشتري مي‌دهد و شروع به رتبه‌بندي به سايت مي‌دهد. درست همينجا است که سايت شما در مقابل رقيبانتان در جايگاه بهتري قرار مي‌گيرد.
وقتي جايگاه شما مطلوب باشد (ترجيحا در صفحه اول گوگل)، سايت بازديد بيشتري دارد. بازديد که بيشتر باشد، به موتورهاي جستجو نشان مي‌دهد که سايت شما ارزشمند است و در حوزه کاري شما، به عنوان يک منبع معتبر و کارامد خواهيد بود. اين چرخه همچنان ادامه پيدا مي‌کند تا زماني که بر اصول سئو، پايبند باشيد. در غير اين صورت، جايگاه سايت شما از صفحه‌هاي اوليه موتورهاي جستجو به صفحه‌هاي آخر مي‌رود.