<p>
</p>
زبان برنامه نویسی اندروید

ورود به دنیای زبان برنامه نویسی اندروید

زبان برنامه نویسی اندروید : اگر از گوشی اندروید استفاده می کنید به احتمال زیاد کلمه ” اندروید” به گوشتان خورده است. اندروید سیستم عاملی است که برای راه اندازی بسیاری از گوشی ها و دستگاه های هوشمند دیگر و راه اندازی برنامه های نصب شده روی آن ها به کار می رود. درست مثل سیستم عامل ویندوز برای کامپیوتر.
البته برای گوشی های هوشمند سیستم عامل های دیگری هم موجود است. مثل IOS برای گوشی های اپل که در اینجا ما کاری با آن ها نداریم. چرا که استفاده از این گوشی ها و سیستم های آن ها بنابه دلایل مختلف از جمله گرانی و تحریم ، در ایران چندان مرسوم نیست.
از موضوع اصلی دور نشویم. گفتیم گوشی اندروید. کسی که گوشی اندروید دارد از کافه بازار و گوگل پلی غافل نیست. چرا که برنامه های متنوع در سطوح مختلف کاربردی ، سرگرمی ، تخصصی  و … را می توان به رایگان یا پولی از این دو فروشگاه دریافت کرد.
رسیدیم به ایستگاه آخر. سوال اصلی این است. این برنامه ها را چه کسی تولید کرده؟ با چه هدفی؟ با چه برنامه ای؟
جواب هاردی سئو این است: برنامه نویسان اندروید – کسب درآمد – غالبا با برنامه برنامه نویسی اندروید یعنی اندروید استودیو
برنامه نویسان باهوش و فرصت طلب برنامه های موبایلی کوچک و بزرگ را که اپلیکیشن نامیده می شوند را تولید کرده و به انحاء مختلف از آن ها کسب درآمد می کنند. آن ها برای این منظور از برنامه های مختلفی از جمله زبان برنامه نویسی اندروید استفاده می کنند.
هرکسی از جمله خود شما می توانید کد نویسی اندروید را یاد گرفته ، به کار بسته و از آن برای خود کسب درآمد کنید. بسیاری از برنامه نویسان ، برخلاف کسب و کار سنتی ساعت 8 صبح در حجره را باز نمی کنند یا در اداره حاضر نمی شوند.
آن ها در نهایت تنبلی هر وقت صبح دلشان خواست بیدار می شوند ، صبحانه و قهوه خود را صرف کرده و با استفاده از یک لپ تاپ قراضه ، کمی هوش و مهارت برنامه نویسی در رختخواب خود با شلوارک و رکابی برای خود کسب درآمد می کنند.
احتمالا خیلی از شما حسرت چنین زندگی تنبل مابانه ای را می خورید و بسیاری آن را خیال بافی می دانید.

من در کمال احترام با هیچ کدام از این دو عقیده موافق نیستم. این سبک زندگی نه تنبلی است نه خیال بافی. بلکه سبک زندگی و درآمدزایی قرن بیست و یکمی است.
بسیاری از افراد باهوش به جای استفاده از دست ، از مغز خود استفاده می کنند و به جای دستان پینه بسته ، مغزهای پینه بسته دارند.
امروزه برنامه نویسی در اندروید یا به زبان ساده ساخت اپ اندروید یکی از بخش های پول ساز دنیای برنامه نویسی است. اگر دوست دارید پا در این دنیا بگذارید با هاردی سئو همراه شوید…

 شروع برنامه نویسی اندروید – چرا اندروید استودیو ؟

کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید

طراحی اندروید در اصفهان

اندرویدبلاگ

برنامه نویسی در اندرویدزبان برنامه نویسی اندرویدساخت اپ اندرویدکد نویسی اندرویدهاردی سئو

امکان ارسال نظر وجود ندارد!