<p>
</p>
کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید


کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید استودیو

کسب درآمد از برنامه نویسی اندروید – “با برنامه نویسی اندروید یک شبه ره صد ساله بپیمایید”. “برنامه نویسی اندروید استودیو زندگی شما را به سرعت متحول خواهد کرد” . ” درامد ???? میلیون در ماه با یادگیری برنامه نویسی اندروید“.
اگر این جمله ها را باور کرده اید احتمالا میانه خوبی با فیلم های هندی دارید. یا شاید هم صفحات سایت های فروش آموزش اندروید را در نت زیاد ورق زده اید.
حقیقت این است که دنیای برنامه نویسی نه مزرعه کشت خشخاش و ماری جوانا است نه شبکه هرمی. به همین دلیل نمی تواند صاحب خود را یک شبه ره صد ساله ببرد. اما اگر با انگیزه و پرتلاش باشید می توانید از این دریا برای خود ماهی های چاق و چله ای صید کنید.
بله ، برنامه نویسان زیادی هستند که درآمدهای خوبی دارند ولی باز هم تاکید می کنم این کار میسر نمی شود مگر با پشتکار مداوم و خبره شدن در امر برنامه نویسی.
و اما برنامه نویسی اندروید استودیو
برنامه نویسی اندروید استودیو مجال زیادی برای کسب درآمد ایجاد می کند به شرط این که پرتلاش و صبور باشید. در این جا چند مورد از روش های کسب درآمد از اندروید استودیو را برای شما معرفی خواهم کرد.

ساخت اپلیکیشن و فروش آن در مارکت ها

گوشی داران هوشمند و گوشی هوشمند داران هر دو میانه خوبی با مارکت های کافه بازار و گوگل پلی دارند. در این مارکت ها از شیر مرغ پیدا می شود تا جان آدمیزاد.
کافی است اَپی بسازید که مردم به آن نیاز مبرم دارند و آن را در گوگل پلی یا بازار به فروش بگذارید. ایده شما حتی الامکان باید منحصر به فرد و خلاقانه باشد و در صورت وجود نسخه های رایگان ، نمونه شما باید یک سر و گردن از بقیه بالاتر باشد که مردم به خرید آن رغبت پیدا کنند.
مردم برای چیزی که به آن نیاز دارند و از آن پول در می آورند پول خوبی خواهند پرداخت.

ساخت اپلیکیشن و تبلیغات

تا بحال چند اپلیکیشن رایگان از بازار و گوگل پلی دانلود کرده اید؟
شاید از خود پرسیده باشید چه کسی این اَپ ها را ساخته و به رایگان و در راه خدا برای دانلود قرار داده است؟
واقعیت خلاف این است. اگر به تبلیغات ویدئویی و تصویری همراه این اَپ ها توجه کرده باشید در عقیده خود تجدید نظر خواهید کرد.
تبلیغات درون اپلیکیشن به صورت های مختلفی انجام می شود که به موقع درباره آن ها صحبت خواهیم کرد.

اندرویدکاری برای خودت

به یک برنامه نویس اندروید جهت همکاری نیازمندیم

اندرویدبلاگ

کسب درآمد از برنامه نویسی اندرویدیادگیری برنامه نویسی اندروید

امکان ارسال نظر وجود ندارد!